Lokalna Grupa Działania Chełmno
zdjęcie tytułowe

Rozbudzeni – Rozmarzeni 29.02.2024

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – Henry Ford

Panie i Panowie, mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na siódmą już edycję wydarzenia „Rozbudzeni-Rozmarzeni”. Podobnie jak poprzednio, chcemy by to spotkanie stało się pomostem do merytorycznej współpracy i polem do dyskusji oraz wymiany poglądów dotyczycących działań społecznych, zawiązywania nowych znajomości i przyjaźni, które zaowocują współpracą w przyszłości.

29 lutego, od godz. 13.00 w murach pięknej kamienicy Grudziądzka 36 zaprezentują się organizacje i liderzy. Nie zabraknie warsztatów, strefy relaksu i pysznego poczęstunku. Rośniemy w siłę!!! Wydarzenie to efekt nieograniczonych pokładów energii jakimi są organizacje i liderzy z Chełmno - miasto zakochanych, to efekt wzajemnego szacunku i zaufania. Dziękujemy wszystkim za współtworzenie tego pięknego, klimatycznego dnia.

Rośniemy w siłę!!!

Budujemy partnertwa z:

Fundacja Rodzina Przymierza, Stowarzyszenie TACY SAMI Chełmno, Spółdzielnia Socjalna "Wspólna Sprawa" w Chełmnie, Stowarzyszenie Grubno - Szkoła Bez Granic, Młodzieżowa Rada Miasta Chełmna, Stowarzyszenie Liceum Chełmińskie, Stowarzyszenie Przybij Piątkę w Chełmnie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chełmno, KCŁ2, Zespół Wokalny Nowalijki, Klub Seniora Zgoda, Klub Aktywny Senior Fenix, Chełmiński Dom Kultury, patronat honorowy: Urząd Miasta Chełmna.

Załączniki: