Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo,
w imieniu Prezes Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Chełmno, uprzejmie informujemy o Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Chełmno, które odbędzie się 29 czerwca 2021 r., o godz. 17.00 w Centrum Zapobiegania Wykluczeniu Społecznemu, przy ul. Dominikańskiej 40. Szczegóły w załączonym porządku. 
 
 
Dodatkowe informacje: 
1. Informujemy, iż podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia LGD Chełmno istnieje możliwość złożenia aktualnych deklaracji członkowskich oraz złożenia informacji o zapoznaniu się z klauzulą RODO.
2. Przed Walnym Zebraniem Członków możliwe jest uiszczenie zapłaty składki członkowskiej.
Ważne:
W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią COVID-19 prosimy członków LGD o uczestnictwo w Walnym Zebraniu Członków z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego – w szczególności posiadanie maseczki.

 

 

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Chełmno realizuje projekt „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji” współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  • Całkowita wartość projektu: 527 383,83 zł,
  • Całkowita wartość dofinansowania: 501 014,63 zł,
  • Wkład własny: 26 369,20 zł.

 

 

Ostatnie posty