Komunikat

 

Informujemy,

że Lokalna Grupa Działania Chełmno nigdy nie prowadziła żadnego programu związanego z dotacjami na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Od początku istnienia miejskich grup LGD nie prowadzono przedsięwzięć wspierających rozpoczęcie i rozwój własnej działalności gospodarczej.

Przypominamy,

że jako lokalne stowarzyszenie korzystające z Europejskiego Funduszu Społecznego, jesteśmy partnerami w realizacji przedsięwzięć projektowych przygotowanych przez mieszkańców i ich organizacje z zakresu wspierania, rozwoju i integracji społecznej mieszkańców naszego miasta.

To oznacza,

że można u nas skorzystać z  doradztwa w zakresie prowadzonych projektów oraz złożyć swój własny projekt w ogłoszonych naborach. Podpowiadamy również, gdzie można uzyskać wsparcie na realizację własnych pomysłów.

Zaznaczamy również,

że Lokalne Grupy Działania w województwie Kujawsko – Pomorskim zajmują się wybranymi obszarami. Lokalna Grupa Działania Chełmno działa na obszarze miasta Chełmno. Poniżej zamieszczamy dokument z podziałem terytorialnym.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i facebook’a, tam na bieżąco informujemy o tym co i jak.

 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym dokumentem:

Lokalne Grupy Działania w Kujawsko Pomorskim

 

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Chełmno realizuje projekt „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji” współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  • Całkowita wartość projektu: 527 383,83 zł,
  • Całkowita wartość dofinansowania: 501 014,63 zł,
  • Wkład własny: 26 369,20 zł.

 

Ostatnie posty