Kampania promocyjna „Jedź i poznawaj!”

Zaproszenie na spotkanie z blogerami w ramach
Kampanii promocyjnej „Jedź i poznawaj!
Chełmno i Ziemia Chełmińska: ziemia gotyku – ziemia Kopernika”. 
Chełmno – miasto zakochanych® promuje Konstelacje Dobrych Miejsc.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Chełmno wraz z Urzędem Miasta Chełmna serdecznie zaprasza na spotkanie z blogerami w ramach kampanii promocyjnej pt. „Jedź i poznawaj! Chełmno i Ziemia Chełmińska: ziemia gotyku – ziemia Kopernika”. Chełmno – miasto zakochanych® promuje Konstelacje Dobrych Miejsc.”, które odbędzie się w Chełmnie 5 października 2023 roku o godz. 10.00 w Inkubatorze Organizacji Pozarządowych G36, ul. Grudziądzka 36.

Naszymi gośćmi będą blogerzy Beata i Paweł Pomykalscy, podróżnicy, autorzy przewodników i książek podróżniczych (są m.in. autorami bestsellerowej książki „Polska z pomysłem. Miasta i miasteczka” oraz jej kontynuacji „Wioski i sielskie zakątki” oraz prowadzący popularny profil krajoznawczy na Facebooku: Adventum – konkretnie o podróżach (ponad 62 tysiące obserwujących), oraz profil na Instagramie: @beatapomykalska (ponad 12,5 tysiąca obserwujących).

Celem projektu jest realizacja kampanii promocyjnej w internecie, spotkanie z branżą turystyczną oraz współpraca przy organizacji wizyty studyjnej blogerów.

Dlatego, też zapraszamy Państwa na spotkanie z podmiotami działającymi w obszarze turystyki, regionalną i lokalną branżą turystyczną: przewodników, touroperatorów, Informacji Turystycznych; oraz przedstawicieli NGO i samorządów, działających w obszarze turystyki, promocji i kultury.

Spotkanie będzie stanowić okazję do poznania i zaprezentowania przez Państwo aktualnych propozycji i ofert turystycznych oraz otwartej wymiany poglądów na ich temat oraz wskazania kierunków wspólnej promocji, natomiast wizyta studyjna blogerów będzie okazją do promocji Chełmna i Ziemi Chełmińskiej, posiadającej niezwykłe zabytki gotyckie zarówno świeckie jak i sakralne oraz ścisłe związki z Mikołajem Kopernikiem, jako atrakcyjnej pod względem turystycznym części województwa kujawsko-pomorskiego. W roku 550 – rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika kampania pozwoli na przybliżenie Szlaku Kopernikowskiego oraz nieznanych lub bardzo słabo znanych związków Mikołaja Kopernika z Chełmnem i obszarem Ziemi Chełmińskiej, położoną w części Doliny Dolnej Wisły.

Liczymy na Państwa współpracę podczas wizyty blogerów, m.in. poprzez udział w spotkaniu, oraz że zaowocuje ona powstaniem ciekawego materiału promującego Ziemię Chełmińską jako ziemię gotyku i Kopernika. Jest to doskonała okazja do atrakcyjnego pokazania turystom uroku miejsc położonych na tym terenie oraz budowania sieci współpracy na obszarze Ziemi Chełmińskiej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 04.10.2023 roku na adres lgdchelmno@wp.pl lub telefonicznie kom. 501 388 474 lub kom. 500-149-366.

Miejsce realizacji projektu dostosowane jest dla osób z niepełnosprawnościami.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

 

 

 

Ostatnie posty